Dla studentów
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Get Adobe Flash player

 

 

 

 

Uprzejmie informuję, że z inicjatywy Samorządu Studentów WPIA UW, w ramach projektu warsztatów powtórkowych przed egzaminami w sesji letniej 22 maja 2020 r. o godzinie 15.00 (piątek) poprowadzę zajęcia dla studentów pt. ""Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego z 2019 r. w pigułce" .

Zajęcia będą prowadzone w trybie on - line za pośrednictwem platformy Google Meet. Zaproszenia roześle Samorząd Studentów WPIA UW.

Chętnych, którzy nie otrzymali zaproszeń zapraszam do kontaktu mailowego

 


Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom niniejszym informuję, że istnieje możliwość spotkania się ze mną na dyżurze on line. Najbliższa taka możliwość to środa 22 kwietnia od godziny 13-14 (w czasie moich zwykłych dyżurów).

Możliwość ta skierowana jest do wszystkich , choć oczywiście pierwszeństwo mają seminarzyści V roku przygotowujący pracę magisterską.


Spotkanie polega na możliwości rozmowy on-line (audio) przez Google meet, do którego prześle link po potwierdzeniu zapisania się na termin konsultacji.

Chętnych do spotkania w tych godzinach proszę o zapisanie się na dyżur przez przesłanie maila ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) i podanie godziny. Godziny dostępne to między 13.00-14.00 co 10 minut (np. 13.10 lub 13.20 itd). Jeśli spotkanie wymaga więcej czasu proszę zaznaczyć to w wiadomości. Zgłaszać chęć udziału można do 22 kwietnia 2020 r. do godziny 10.00

 

Link prześle tylko do osób , które wcześniej się u mnie zapiszą.


Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia i pogody ducha!

 

Serdecznie polecam udział w spotkaniu organizowanym przez Koło Naukowe Prawa Procesowego z Panem Sędzią Sądu Najwyższego Henrykiem Pietrzkowskim. Tematyka spotkania to " Polskie sądownictwo w okresie 100 lat po odzyskaniu niepodległości". Spotkanie naukowe Koła odbędzie się 11 grudnia o godz. 18.30 w budynku samorządu studentów  UW na Krakowskim Przedmieściu , s. 200. Link do wydarzenia znajduje się tutaj.

 

Szanowni Państwo,

 

Przypominam, że seminarium IV roku z postępowania cywilnego w poniedziałek w dniu 29 października odbędzie się wyjątkowo o godzinie 17.30-19.00 w budynku Sądu Najwyższego - sala rozpraw E. Referentem będzie Pan Sędzia Sądu Najwyższego Prof. dr hab. Paweł Grzegorczyk. Zajęć o 15.00 w tym dniu nie będzie.

 

Spotykamy się o godzinie 17.30 przy szatni zaraz za głównym wejściem do SN.

 

Do zobaczenia!

 

Szanowni Państwo ,

 

Informuję, że mój dyżur w dniu 17.10.2018 r. zostaje odwołany.

 

W kwestiach pilnych uprzejmie proszę o wiadomość na maila.

 
More Articles...