Dla studentów
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Get Adobe Flash player

Szanowni Państwo,

 

Przypominam, że seminarium IV roku z postępowania cywilnego w poniedziałek w dniu 29 października odbędzie się wyjątkowo o godzinie 17.30-19.00 w budynku Sądu Najwyższego - sala rozpraw E. Referentem będzie Pan Sędzia Sądu Najwyższego Prof. dr hab. Paweł Grzegorczyk. Zajęć o 15.00 w tym dniu nie będzie.

 

Spotykamy się o godzinie 17.30 przy szatni zaraz za głównym wejściem do SN.

 

Do zobaczenia!

 

Serdecznie polecam udział w spotkaniu organizowanym przez Koło Naukowe Prawa Procesowego z Panem Sędzią Sądu Najwyższego Henrykiem Pietrzkowskim. Tematyka spotkania to " Polskie sądownictwo w okresie 100 lat po odzyskaniu niepodległości". Spotkanie naukowe Koła odbędzie się 11 grudnia o godz. 18.30 w budynku samorządu studentów  UW na Krakowskim Przedmieściu , s. 200. Link do wydarzenia znajduje się tutaj.

 

Szanowni Państwo ,

 

Informuję, że mój dyżur w dniu 17.10.2018 r. zostaje odwołany.

 

W kwestiach pilnych uprzejmie proszę o wiadomość na maila.

 

 

Uprzejmie informuję, że w środę 10 października 2018 r. o godzinie 16.15 w budynku samorządu studentów UW w sali 200 na małym dziedzińcu odbędzie się spotkanie Koła Naukowego "Warsztaty Prawnicze" . Będzie możliwość zapisu i dowiedzenia się o działalności koła a także spotkanie będzie połączone z moją prezentacją na temat pisania pozwu.

Dla chętnych będzie możliwość wspólnego napisania pozwu w sprawie cywilnej.

 

Serdecznie zapraszam !

 

Link to wydarzenia na FB znajduje sie tutaj